Flag Flag Flag
Logo PRATO, spol. s r.o. ®
Firma
Činnost
Realizace
Kontakty
Home
Generální opravy a modernizace
Obrábění rozměrných dílů a součástí
Montáže, opravy a servis kovacích strojů
Opravy a výroba nástrojů
Konstrukční a projekční činnost
Nákup a prodej strojů, logistika
Konstrukční a projekční činnost
Photo 1
Společnost PRATO zpracovává konstrukční dokumentaci pro opravy a renovace kovacích lisů s využitím CAD Software Autodesk® Inventor™, který nabízí kompletní sadu nástrojů pro produkci, validaci a dokumentaci kompletních digitálních prototypů, který umožňuje vizualizovat, simulovat a analyzovat funkci součástí v reálných podmínkách.

Výrobní dokumentace je zpracovávána podle původních dílů nebo na základě požadavků zákazníků na provedení úprav strojů při jejich modernizaci.

Společnost PRATO zajišťuje projekční technologickou dokumentaci pro instalaci kovacích linek, modernizaci kompletních pracovišť s využitím kovacích strojů včetně jejich doplnění o prvky automatizace a robotizace kovacích operací.
 
 

Photo 2
Společnost PRATO zpracovává konstrukční dokumentaci pro modernizaci ovládání a řízení kovacích lisů s využitím CAD Software Eplan Electric P8, který nabízí plné využití nejnovějších technologií v oblasti designu silových a řídících obvodů, tvorbu interaktivních schémat s plnou integrací dalších dokumentů (manuálů, datových listů).

Plně strukturovaná dokumentace, generování rozpisek prvků, svorkovnic, PLC, kabelů atd., rozmístění přístrojů v rozvaděčích a provázání s firemním informačním systémem je zárukou kvalifikovaného provedení modernizace systémů řízení kovacích strojů, plně v souladu se všemi požadavky CE a ostatních standardů.

Inventor Inventor Eplan
Ing. Martin Culek 2009 / Aktualizace: 27.9.2020 /