Flag Flag Flag
Logo PRATO, spol. s r.o. ®
Firma
Činnost
Realizace
Kontakty
Home
Generální opravy a modernizace
Obrábění rozměrných dílů a součástí
Montáže, opravy a servis kovacích strojů
Opravy a výroba nástrojů
Konstrukční a projekční činnost
Nákup a prodej strojů, logistika
Nákup a prodej použitých strojů, logistika
Photo 1

Společnost PRATO, nakupuje a prodává těžké použité stroje a zařízení, dováží a vyváží stroje světových výrobců dříve dodané uživatelům v zemích celého světa, dodává stroje a zařízení pro zákazníky v Evropě, Severní Americe a Asii.

Společnost PRATO s využitím osobních kontaktů v oblasti těžkých použitých strojů v Evropě, Rusku, v zemích bývalého SSSR a Severní Americe, pružně reaguje na potřeby svých zákazníků doma i v zahraničí.

Společnost PRATO získala bohaté zkušenosti v oblasti velkých použitých strojů vyplývající z řady úspěšně realizovaných obchodních případů včetně dodávek unikátních těžkých kovacích strojů.
 
 
 

Photo 2
 
 
 
 

Zajištění přemístění a přepravy těžkých a nadrozměrných strojů, řešení obtížných logistických problémů, je součástí dodávky a instalace stroje nebo předmětem samostatného projektu realizace pro konečného uživatele.

Dodávky strojů a zařízení do Indie, Japonska, Thajska, Ruska a Severní Ameriky realizované všemi druhy přepravy, získané zkušenosti a kontakty jsou zárukou úspěšné realizace dodání strojů a zařízení při jejich nákupu a prodeji.

Logistics Logistics Logistics Logistics Logistics
Ing. Martin Culek 2009 / Aktualizace: 27.9.2020 /